Po raz kolejny zapraszamy na konferencję „Media…z dobrym przesłaniem”. To unikatowe przedsięwzięcie Koła Naukowego Studentów IEMiD ma w tym roku nietypową formułę zatytułowaną „Młodzi w mediach”. Gościem będzie Maciej Żukiewicz – student IEMiD, który ma już za sobą spore sukcesy w TVP Sport. Będzie to niepowtarzalna okazja do tego by posłuchać, zadać pytania i postawić dzięki temu pierwsze kroki w drodze do kariery dziennikarskiej. Spotkanie będzie prowadził dr Jan Jaroszyński – opiekun KNS IEMiD.

Zapraszamy: środa, 20 listopada, sala 043 – obok dziekanatu, godz. 15.15-16.15 lub 16.30-17.30

Do tej pory naszymi gośćmi byli: K. Skórzyński /FAKTY TVN/, J. Karnowski /Uważam Rze/, M. Lepa /Polsat Sport/.