Media… z dobrym przesłaniem?

Już 28 listopada /środa/ 2012 roku rusza kolejna odsłona projektu Koła Naukowego Studentów Instytutu Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa UKSW „Media… z dobrym przesłaniem?”.
W ramach spotkań ze znanymi dziennikarzami będziemy mieli przyjemność gościć tym razem Marcina Lepę, komentatora, reportera POLSAT SPORT, który opowie o warsztacie komentatora sportowego od kuchni.
Spotkanie odbędzie się w środę 28 listopada 2012 roku o godz. 17.00 przy ulicy Dewajtis 5, w sali 408.Do tej pory gościliśmy Krzysztofa Skórzyńskiego /FAKTY TVN/ oraz Jacka Karnowskiego /Wpolityce.pl oraz „Uważam Rze”/.
Patronat medialny nad tym wydarzeniem objął Uniwersytecki Portal Radiowy LOUD Instytutu Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa UKSW. Przyjdź, naprawdę warto! Wstęp wolny.