O ks. Rafał Leśniczak

Adiunkt w Katedrze Teorii, Aksjologii I Prawa Mediów, Opiekun naukowy Koła od 2016 r. Doktor nauk humanistycznych w zakresie nauk o poznaniu i komunikacji społecznej.

W Radiu Niepokalanów

Podczas czerwcowego wyjazdu do miejsca działalności apostolskiej Ojca Maksymiliana Kolbego, odwiedziliśmy studio Radia Niepokalanów oraz nagraliśmy audycje na temat specyfiki studiów dziennikarskich w Instytucie Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa UKSW oraz na temat studenckiego życia w Warszawie. Zapraszamy przed odbiorniki radiowe: 22.06 o godz. 18.40, 28.06 o godz. 14.10 oraz 29.06. o godz. 18.10.

Nowy Zarząd Koła Naukowego Studentów

W dniu 1 marca ukonstytuował się nowy Zarząd Koła Naukowego Studentów IEMiD w składzie następującym:

Prezes – Ida Malec

Wiceprezes – Karolina Sierota

Skarbnik – Karol Wojciechowski

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy! Najbliższe spotkanie w środę 22 marca o godz. 10.45 w sali 407.

Nowy Zarząd Koła Naukowego Studentów 2017

16 grudnia (piątek) godz. 8.30 – spotkanie KNS

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych współpracą w Kołem Naukowym Studentów IEMiD na spotkanie w dniu 16 grudnia br. godz. 8.30 do sali 227A. Tematem naszych obrad będzie nauka poprawnej metodologii pisania artykułów do recenzowanych czasopism naukowych o profilu medioznawczym.

ks. Rafał Leśniczak

Galeria przedsiębiorczych kobiet – kiermasz rękodzieła

Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zaprasza na kiermasz rękodzieła Galeria przedsiębiorczych kobiet, który odbędzie się 6 grudnia 2016 r. w budynku Auditorium Maximum.

Więcej informacji na stronie: http://teologia.uksw.edu.pl/node/482

ks. Rafał Leśniczak