Dziś 13 lutego 2014r. zainaugurowaliśmy działanie naszego PODCASTOWEGO RADIA LOUD Koła Naukowego Studentów IEMiD UKSW”. Inicjatorem tego projektu jest dr Jan Jaroszyński, opiekun Koła Naukowego Studentów IEMiD oraz wykładowca odpowiedzialny za tematy radiowe, podcastowe w naszym Instytucie.
To długo wyczekiwane wydarzenie jest związane z naszym nowym, profesjonalnym studiem radiowo – telewizyjnym. Dzięki temu nasi studenci będą mogli jeszcze pełniej rozwijać swoje dziennikarskie umiejętności. Ponadto chcemy jeszcze bardziej promować nasze uniwersyteckie działania, zwłaszcza rzeszę ludzi zaangażowanych w te inicjatywy. Serdeczne podziękowania wszystkim życzliwym tej wspólnej idei.
W naszym podcastowym radiu można znaleźć takie działy jak: COOLturalnie, NAUKOwo, SPORTSmaniak, WEŹ udział w WYDARZENIU. Docelowo będziemy zamieszczać także nasze videocasty. Są to materiały naszych studentów, którzy z pasją oddają się dziennikarstwu w ramach Koła Naukowego Studentów IEMiD. Zapraszamy w nasze szeregi.
Zajrzyj koniecznie na www.loud-fm.uksw.edu.pl