Agata Sulińska /ESKA/: News a 40s.

sulińska

Agata od samego początku pokazała, że jest bardzo obiecującym reporterem. Podkreślała, że w pracy może zawsze liczyć na swoich kolegów i koleżanki, co jest bardzo ważne, aby się rozwijać.

Sztuka robienia dobrych materiałów reporterskich to długa droga. Wiele prób, wiele rad w końcu też przynoszą efekty a pracowitość zostaje nagrodzona. Dziękujemy Agacie /studentce UKSW/ za tę wizytę.

Norbert Bieńkowski /VOX FM/: Nie bać się wyzwań.

Norbert bienkowskiBieńkowski /student UKSW/, dziennikarz VOX FM to osoba, która miała wiele szczęścia, ale przede wszystkim zapracowała na swój sukces. Już teraz ma na koncie bardzo bogate doświadczenie, a i jeszcze sporo wyzwań w przyszłości.

Norbert przez to spotkanie starał się pokazać, że w dobie niesamowitego postępu można znaleźć swoje miejsce w mediach, kreując przy tym współczesne dziennikarstwo radiowe. Od samego początku spotkania widać było pasję Norberta. Sposób na siebie rozwinął szczególnie w pasmach porankowych VOX FM. Pobudka z Norbertem po drugiej stronie radia to skuteczny sposób na dobry dzień.

Michał Rachoń /TV Republika/: Dziennikarstwo niezależne koniecznością współczesności

20150323_134436

23 marca 2015r. odwiedził naszych studentów Michał Rachoń – dziennikarz TV Republika, który od początku zaskarbił sympatię odbiorców swoją naturalnością. Już w pierwszych minutach spotkania pokazał technologicznie jak w kilka chwil każdy z nas może włączyć się w świat dziennikarski poprzez live streaming. Podkreślił również, że wiele faktów zostaje przemilczanych, gdyż godzi to w interesy wielkich koncernów medialnych. Tym bardziej siłą jest dziennikarstwo obywatelskie, niezależne do którego włączenia się zachęcał Michał Rachoń i Krzysztof Kossowski /student UKSW/ z TV Republika.