Startuje Telewizja UKSW!

Redaktor Przemysław Babiarz o pracy dziennikarza sportowego. Konferencja „Sport w mediach” – II Warszawskie Dni Medialne 9 – 10 maja 2012 r. To pierwsze nagranie nowej, studenckiej Telewizji UKSW powstałej z inicjatywy Sekcji Telewizyjnej KNS IEMiD UKSW, przygotowane przez Mariusza Nowakowskiego. Więcej materiałów niebawem w serwisie YouTube na kanale Telewizja UKSW

Media… z dobrym przesłaniem

Instytut Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa UKSW wraz z Kołem Naukowym Studentów IEMID-u zapraszają na spotkanie z Panem Krzysztofem Skórzyńskim – reporterem Faktów TVN, w ramach nowego cyklu „Media… z dobrym przesłaniem?”.
Odbędzie się ono 16 maja /środa/ o godz. 16.30 przy ulicy Dewajtis 5, w sali 408.
Z kolei 30 maja /środa/ również o godz. 16.30 będziemy gościli Pana Jacka Karnowskiego, redaktora naczelnego portalu Wpolityce.pl oraz dziennikarza tygodnika „Uważam Rze”.

„Media … z dobrym przesłaniem?” to nowy projekt studentów IEMiDu, który będzie szeregiem spotkań ze znanymi publicystami. Poruszane kwestie związane będą z etyką zawodu, jego praktycznym ujęciem i planami na przyszłość. Porozmawiamy o początkach kariery, przeanalizujemy bieżące wydarzenia, rzucimy okiem na warsztat „od kuchni”.

Przyjdź, naprawdę warto! Wstęp wolny

http://www.facebook.com/events/411470052220261/

Warsztaty dziennikarskie w Wyższym Seminarium Duchownym w Płocku
W dniach 11-12.05.2012 studenci IEMiD-u, w składzie Joanna Skotnicka , Alina Gut, Michał Małek, Łukasz Traczyk i Jakub Rącz przeprowadzili warsztaty dziennikarskie dla kleryków Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku. Przyszli księża poznali między innymi podstawy public relations, montażu radiowego i edytorstwa.