O Joanna Skotnicka

Prezes Koła w l. 2012-2013.

Warsztaty dziennikarskie dla Liceum w Sierpcu

25 lutego, w murach naszego uniwersytetu gościli uczniowie klasy dziennikarskiej z Liceum im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu. A to wszystko za sprawą sekcji edukacyjno-medialnej . Studenci przygotowali dla młodzieży warsztaty telewizyjne, które poprowadził Mariusz Nowakowski. Projekt koordynowała Joanna Skotnicka.

Spotkanie Członków Koła

Drodzy Studenci z Koła Naukowego IEMiD-u,
Opiekun i Zarząd Koła Naukowego Studentów IEMiD-u, zaprasza wszystkich członków oraz opiekunów poszczególnych sekcji na spotkanie które odbędzie się 19 grudnia /środa/ 2012 r. o godz.17.45 w sali 324. Głównym tematem spotkania będzie nowy statut oraz harmonogram działań w roku akademickim 2012/2013. Obecność obowiązkowa.

Współpraca z Kołem Młodych Autorów

Z dniem 01.10.2012 roku, Koło Naukowe Studentów IEMiD-u rozpoczęło współpracę z Gimnazjum  nr. 27 STO im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Studenci edukacji medialnej  w ramach praktyk, przez najbliższy rok akademicki będą prowadzić warsztaty dziennikarskie dla młodzieży należącej do Koła Młodych Autorów działającego w tej szkole.

Efekty naszej działalności można śledzić na: http://1027.pl/strona/index.php/po-godzinach/kma/171-kolo-mlodych-autorow

Warsztaty dziennikarskie w Wyższym Seminarium Duchownym w Płocku
W dniach 11-12.05.2012 studenci IEMiD-u, w składzie Joanna Skotnicka , Alina Gut, Michał Małek, Łukasz Traczyk i Jakub Rącz przeprowadzili warsztaty dziennikarskie dla kleryków Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku. Przyszli księża poznali między innymi podstawy public relations, montażu radiowego i edytorstwa.